• FIRMA

  FIRMA

  Firma TTN mieści się w Twardogórze na Dolnym Śląsku i działa nieprzerwanie od 1992r. Jako zakład tapicerski, zajmuje się produkcją mebli, zaś jej specjalizacją stały się meble hotelowe.

  Właściciel firmy posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, a także umiejętności potwierdzone Dyplomem Mistrzowskim i innymi certyfikatami. Dodatkowo nieustannie dba o rozwój firmy i z uwagą wsłuchuje się w oczekiwania swoich klientów. Każdy produkt wychodzący z zakładu ma doskonałą jakość i potrafi spełniać standardy współczesnego hotelarstwa. Dlatego też meble hotelowe firmy TTN można spotkać w niemal każdym zakątku Polski.

 • PRODUKCJA

  PRODUKCJA

  Oferta firmy TTN obejmuje przede wszystkim meble hotelowe, na które składają się:

  • tapczany, wersalki, łóżka hotelowe z materacami, stoły i ławy hotelowe, 

  jak również:

  • krzesła tapicerowane, fotele, biurka, szafki hotelowe, komody, stoliki nocne, szafki RTV

  Wymienione produkty można zamawiać zarówno pojedynczo, jak w kompletach tworzących wystrój całego pokoju hotelowego. Wszystkie meble hotelowe wykonane są z najwyższą starannością i z zachowaniem wszelkich standardów, a także z wykorzystaniem komponentów o najwyższej jakości. Każdy produkt objęty jest gwarancją.

 • DLA KOGO

  DLA KOGO

  Klientami firmy TTN są przede wszystkim hotele i pensjonaty, lecz również ośrodki wczasowe i wypoczynkowe, hostele, internaty, hotele pracownicze oraz właściciele pokoi gościnnych w znanych kurortach.

  Firma realizuje różne zamówienia i potrafi elastycznie dostosować się do potrzeb i oczekiwań klientów. Istnieje możliwość zamówienia zarówno pojedynczych sztuk mebli, jak i ich większych ilości. 

  W każdym przypadku firma gwarantuje:

  • krótkie terminy realizacji
  • wysoką jakość i trwałość produktów
  • atrakcyjne ceny

  Meble hotelowe firmy TTN dostarczane są na terenie całej Polski!

ZAKŁAD TAPICERSKI Szymon Kubiak

ul. Leśna 13, 56-416 Twardogóra, powiat oleśnicki, woj. dolnośląskie

tel. 71 315 90 50
tel. kom. 607 43 23 55
czynne od 9.00 do 20.00
e-mail: biuro@ttn.com.pl
Formularz zapytania